Rotermanni Keha- ja Salenemiskeskus on kõige suurem LPG tselluliidiravi keskus Eestis. Esindatud on LPG kõige uuemad, professionaalseimad ja kaasaegseimad raviaparaadid. Kõik meie spetsialistid omavad sertifitseeritud diplomeid.

Keha&Salenemiskeskuses on esindatud UHIUUS LPG Alliance 2018, LPG Integral 2017  ja 2016 ning LPG Keymodule 2013.

LPG endermoloogiline protseduur ehk ravimassaaž on salenejale lõõgastav kogu keha üldmassaaž, mida teostatakse läbi spetsiaalse LPG kostüümi. LPG ravimassaaž mõjutab nahaaluskude, mis elavdab pindmist vereringet, lümfiringet ning stimuleerib lipolüüsi ja ainevahetust. Endermoloogia tulemusena väheneb tselluliit, paraneb naha ja nahaaluskoe elastsus, intensiivistub jääkainete eemaldumine organismist ning suureneb vastupanuvõime stressile ja haigustele.

LPG ravihooldused on naturaalsed ja 100% kehasõbralikud, sest puuduvad kõrvalmõjud. LPG seadmed omavad mitmesuguseid patente ning on meditsiiniliselt tõestatud, et LPG protseduuridega ei kaasne ühtegi kõrvalmõju. Tegemist on 100% naturaalse protseduuriga, kus LPG otsikuga töödeldakse naha pinda. Vaakum, mida otsik tekitab, tõstab naha kõrgemale. Samal ajal töötlevad rullik ja klapp nahaaluseid kudesid, mis vabastavad lümfiteed ning lõhuvad rasvarakke. Jääkained liiguvad suurenenud lümfiteid pidi verre ja jõuavad läbi neerude uriini, väljudes organismist.

Maailma praktikas kasutatakse LPG ravi näiteks neuroloogias, traumatoloogias, refleksoloogias ja reumatoloogias. Põhiliseks töövaldkonnaks on praegu eelkõige füsioplastika ja taastusravi, samuti see mis seostub tselluliidi ja kehakaalu probleemidega.

Paranenud vere- ning lümfiringe tulemusena eemaldatakse kuhjunud jääkained organismist neerude kaudu. Protseduuride tulemusena  muutub naha pind siledamaks ning vähenevad probleemsete piirkondade ümbermõõdud. LPG ravimassaaži tulemusel paraneb naha elastsus ja ainevahetus. Nahk on rohkem trimmis ja tursed vähenenud.

Teadlaste poolt loodud LPG lipomassaaži tehnoloogia keskendub peamiselt probleemsete piirkondade ravile, nagu näiteks kõhuvoldid, sangad, tuharad, rinnahoidjavoldid jne. Tselluliidiravi on suunatud lokaalsete rasvaladestuspiirkondade ravimiseks ja korrigeerimiseks, mida tavapäraste treeningute ja dieetide abil on raske korrigeerida. Spetsialistide abil on võimalik moodustada spetsiaalne raviprogramm, et saavutada efektiivseid ja parimaid tulemusi vastavalt kliendi soovile.

LPG massaaži abil on võimalik ennetada ja ravida AINEVAHETUSE, VERE- ja  LÜMFIRINGE- ning SEEDIMISEGA seotud probleeme, nagu:

 • tselluliit;
 • liigne kehakaal;
 • rinnahoidja voldid;
 • kätel lõtvunud nahk;
 • seljal voldid;
 • lõtvunud kõht;
 • kõhul voldid;
 • lõtvunud nahk;
 • vajunud põlved;
 • vajunud tuharad;
 • reie sise- ja välisküljed;
 • soolad liigestes;
 • vananev ja lõtvunud nahk;
 • väsimus, stress, unehäired;
 • rasedus-, põletus- ja lõikearmid;
 • menopausiga seotud vaevused;
 • liigeste- ja peavalud;
 • tursed;

Üks protseduur kestab umbes 40-45 minutit. Esialgse aktiivse kuuri (10-15x korra) ajal tehakse protseduure 3-4 korda nädalas. Mõned inimesed vajavad mitmeid kuure, seda saab täpsustada Keha- ja Salenemiskeskuse spetsialistidega. Saavutatud tulemuse säilitamiseks tuleks hiljem hooldusi korrata 1-2 korda kuus.

Enne ja pärast LPG protseduuri soovitame tarbida rohkelt vett ja rohelist teed, et aidata kehal mürk-ja jääkaineid väljutada. Kuuri ajal ja lõpus soovitame jälgida tervislikke eluviise. Kaks tundi enne ja pärast ravisessiooni  soovitame vältida tugevat einestamist. Kõikidel klientidel on võimalik peale protseduuri määrida probleemsed piirkonnad kehal iluauhindadega pärjatud Superdren tselluliidikreemi või vett väljutava kehakreemiga vastavalt vajadusele ja probleemile.

ägedad põletikud;
antikoagulantravi;
rasedus;
diabeet, perifeerse vereringe häirete korral;
rasked südame ja neeruhaigused.

haavad;
kõrgemad veenilaiendid;
songad;
nahapinnast kõrgemad sünnimärgid.

Kõik LPG ravihooldused on valutud kuna liikumised ja tugevus määratakse vastavalt naha tundlikkusele ja probleemidele.Tänu LPG patendeeritud Cellu M6 raku stimuliseerimise tehnoloogiale on LPG tunnustatud juba rohkem kui sajas riigis, kui juhtiv mitte- invasiivne vananemisvastane ja nahka siluv tehnoloogiline lahendus, mis pakub kaua püsivat ja nähtavat tulemust.
LPG on kaasanud arendamisprotsessidesse teadlasi ja arste, kes tegelvad igapäevaselt erinevate uuringutega endermoloogilise tehnika toimest inimese kehale. Tänase päeva seisuga on tehtud juba 140 kliinilist uuringut, mis on jälgitud International Scientific Research Committee (COSIRE) poolt ning mis kinnitavad selle protseduuri tõhustust.

Kõik meie kliendid kohtuvad esmasel kohtumisel salenemisspetsialistidega, kus palume igal uuel kliendil täita ankeedi, kus ta oma allkirjaga kinnitab vastunäidustuste olemasolu puudumist, analüüsime ja hindame probleemseid piirkondi ning määrame raviskeemi vastavalt kliendi soovile ja vajadustele.  Vastunäidustuse esinemisel on tarvis konsulteerida oma perearstiga.

NB! LPG kostüümi hind on 10€, mis tuleb esimesel seansil kliendil soetada. Kostüüm on korduvkasutatav.

BRONEERI AEG KIIRELT JA MUGAVALT